Біля 23.00 19 грудня росіяни в черговий раз завдали удар балістичною ракетою по Кривому Рогу.
Про наслідки атака повідомило керівництво області та ДСНС.
Внаслідок влучання частково зруйновано 2-поверховий багатоквартирний житловий будинок.
Ще вночі на місці ракетного удару по Кривому Рогу закінчили аварійно-рятувальні та пошукові роботи.
Через ворожу атаку постраждали шестеро людей. Серед них – 15-річна дівчинка. Вона та двоє чоловіків госпіталізовані в стані середньої тяжкості.
Частково зруйнований двоповерховий житловий будинок. Пошкоджені – 3 багатоквартирних і 17 приватних.
Потрощені вікна в соціальному закладі. А ще – стаціонарному відділенні лікарні. Його пацієнтів перевели до інших медустанов.
Побиті й понад 20 транспортних засобів.
На місці працювали 39 рятувальників та 9 одиниць техніки.
По Нікопольщині агресор цілив з важкої артилерії та РСЗВ “Град”. Влучив по райцентру і Марганецькій громаді. Загиблих та поранених немає. Пошкоджена господарська споруда.
Також цієї ночі підрозділ ПвК “Схід” збив над областю ворожий БпЛА.
Раніше “Особи” також писали: Ракетний удар по Кривому Рогу, обстріли Нікопольщини: як минула ніч у Дніпропетровській області.























