Новини

рашисти атакували шість районів Дніпропетровщини

З найбільшим «остервенением» ворог вчора курочив Дніпровський район області.

126Переглядів

14 людей дістали поранень на Дніпропетровщині внаслідок російських атак за добу. Найбільше дісталося Дніпровському району, Павлограду та Нікопольщині.

Про це повідомляють у ТГ-каналі Дніпропетровської ОВА.

Ввечері 3 червня та вранці 4 червня рашисти понад 70 разів атакували область безпілотниками, артилерією, ракетами та авіабомбами.

«В одній частині Дніпровського району зайнялися склади торговельної мережі. В іншій – постраждали шестеро людей, – йдеться в інформації. – Всі госпіталізовані. Двоє чоловіків та жінка – «важкі».

Також у Дніпрі постраждала 38-річна жінка, її ушпиталили в стані середньої тяжкості. Вранці 4 червня під ударом були Дніпро та Підгородненська громада, сталися пожежі.

На Нікопольщині росіяни били по Нікополю, Покровській, Марганецькій, Червоногригорівській і Мирівській громадах. Пошкоджені будинки. Поранень дістали четверо людей. 89-річного чоловіка госпіталізували у стані середньої тяжкості. Двоє 47-річних жінок і 32-річна жінка лікуватимуться амбулаторно.

У Синельниківському районі під ударом були Миколаївська, Покровська, Яворницька і Шахтарська громади. Пошкоджені багатоквартирні будинки, приватна оселя, автівка та інфраструктура. Поранений 40-річний чоловік, він у лікарні у стані середньої тяжкості.

У Павлоградському районі росіяни цілили по Павлограду та Юріївській громаді. У райцентрі пошкоджені багатоквартирний будинок та автомобілі. Постраждали 45-річний чоловік і 75-річна жінка, вони лікуватимуться амбулаторно. У громаді понівечені інфраструктура та приватний будинок.

На Криворіжжі під ударом були Зеленодольська, Грушівська, Апостолівська громади та Кривий Ріг. Пошкоджена інфраструктура, виникли пожежі.

За ніч підрозділи Сил оборони збили 29 російських БпЛА у різних районах Дніпропетровської області.

Як ми раніше повідомляли, музеїв Дніпропетровщини евакуювали 35 тис. експонатів.

Залишити відповідь