Поліцейські вивезли з Покровського літніх людей, з якими заздалегідь домовилися про евакуацію.
Про це повідомив Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.
«Більшість людей з цього району вже виїхала, однак лишилися люди літнього віку, які не мали можливості виїхати раніше, – інформують поліцейські. – Також залишаються мешканці, які навідріз відмовляються виїжджати із зони активних бойових дій».
На цей раз спільно з «Білими янголами» до евакуації мешканців із Синельниківського району долучився очільник обласної поліції Олександр Миргородський.
Поліцейські вивезли з Покровського літніх людей, з якими заздалегідь домовилися про евакуацію. Для них вирішальним стало усвідомлення, що залишатися тут далі стає дедалі важче та небезпечнішим. Поговорили з іншими мешканцями та пояснили ризики життя у прифронтовому районі, розповіли про можливість отримати медичну допомогу та належні умови проживання в безпечнішому місці.
«Хотів особисто зустрітися та поспілкуватися з людьми. Дізнатися, які причини спонукають цивільних жити в зоні обстрілів та щодня ризикувати своїм життям. Врешті-решт – допомогти їм прийняти єдине вірне в цій ситуації рішення – залишити небезпечні території», – констатував т.в.о. начальника ГУНП в Дніпропетровській області Олександр Миргородський.
Також «Особи» розповідали:
- Поліцейські розповіли про обов’язкову евакуацію з Нікопольського району
- «Білі янголи» евакуювали тіла двох загиблих від БпЛА мешканців прифронтової Межової
- У Дніпрі відбувся більярдний турнір для ветеранів та поранених поліцейських



















