Новини

Роботи йдуть під обстрілами: у Дніпропетровській області завершують будівництво фортифікацій

У Дніпропетровській області завершують будівництво лінії оборони, яка необхідна для захисту від ворога. Більшість опорних пунктів уже готові, а решта вже на фінальному етапі. Загалом лінія включає 10 кілометрів тунелів з додатковим захистом. 

1.89KПереглядів

На Дніпропетровщині завершують будівництво лінії оборони, вже готові більшість опорних пунктів, решта – на фінальному етапі. Тунелі захищені від FPV-дронів. Вони з’єднують між собою вогневі споруди та уніфіковані фортифікаційні споруди. Також ними можна дістатися до командно-спостережних пунктів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на “Автомагістраль-Південь”.

Для будівництва фортифікацій задіюють майже 500 працівників та 100 одиниць техніки. Водночас, ворог постійно намагається завадити роботам обстрілами та скидами з дронів. На жаль, є поранені працівники, а далеко не всю техніку вдається встигнути заховати під час атак.

У “Автомагістраль-Південь” зазначили, що на виконання робіт компанії надали дуже обмежений час. Для робітників довелося облаштовувати тимчасове містечко поряд. Проте компанія також стверджує, що роботи виконані якісно, і військове керівництво позитивно їх оцінило.

Раніше голова ДніпроОВА Сергій Лисак також повідомляв, що постійно відвідує місце проведення робіт. За його словами, усі роботи просуваються згідно із затвердженим планом, а ресурсів для будівництва достатньо. Водночас він зауважив, що деталі наразі не можна виносити на загальне обговорення через військову таємницю.

Раніше “Особи” також сповіщали: 700 тисяч людей будуть з водою: на Криворіжжі завершують будівництво трубопроводу для скиду шахтних вод.

1 коментар

Залишити відповідь