Новини

У місті Самар на пожежі в будинку загинув чоловік

У місті Самар під час ліквідації пожежі в будинку виявили тіло чоловіка.

357Переглядів

Вчора ввечері, близько 21:28, на вулиці В’ячеслава Черновола горів будинок. Зайнялися речі домашнього вжитку в кімнаті, дах та перекриття будинку на площі 30 кв. м. На місці працювали рятувальники.

Про це повідомили в ДСНС Дніпропетровської області.

Рятувальники загасили пожежу о 23:15. Під час ліквідації займання у будинку виявили чоловіка без ознак життя 1969 року народження.

До місця виклику залучено 9 рятувальників та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Раніше “Особи” також писали:“Роботи йдуть під обстрілами: у Дніпропетровській області завершують будівництво фортифікацій”.

Залишити відповідь