Вночі та на ранок понеділка, 27 травня, росіяни запустили по Нікопольщині близько десятка снарядів.
Про це о 7.30 понеділка поінформував начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Через ранковий обстріл сталася пожежа на підприємстві. Пошкоджені 2 приватні оселі. Наслідки ще уточнюються.
В інших громадах області ніч минула без атак.
Протягом дня 26 травня росіяни здійснили близько десятка атак по Нікопольщині. Окупанти били дронами-камікадзе та артилерією по райцентру, Мирівській та Марганецькій громадам.
У Нікополі постраждала 69-річна жінка, її госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Було пошкоджено 25 будинків, 17 господарських споруд, магазин, приватне підприємство, 3 легкові автівки, вантажівка і мікроавтобус, будівля, що не експлуатувалася, 2 теплиці, 4 лінії електропередачі, з десяток сонячних панелей і газогін.
25 травня російські окупаційні війська поцілили по житловому сектору Нікополя. Внаслідок одного з обстрілів районного центру виникло займання одноповерхової будівлі. Вогонь охопив дах, торгівельне обладнання та майно всередині будівлі на загальній площі 225 кв. м.
Раніше “Особи” також писали: Вночі на Дніпропетровщині збили три “шахеди”.

























1 коментар