Новини

Вночі на Дніпропетровщині збили три “шахеди”

У ніч на 22 травня підрозділи ПвК "Схід" знищили над областю 3 дрони-камікадзе типу "шахед".

183Переглядів

Їх ліквідували у Дніпровському, Павлоградському і Криворізькому районах.

Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Загалом цієї ночі українські захисники неба збили 24 з 24-х ворожих ударних БпЛА. Як повідомили Повітряні сили ЗСУ, ударні БпЛА знищували у межах Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Сумської та Одеської областей.

Не припинялися атаки на Нікопольщину. Від вечора окупанти тричі обстріляли район з артилерії. Стільки ж було ударів дронами-камікадзе.

Агресор поцілив по самому Нікополю, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах. Там пошкоджені інфраструктурний об’єкт і лінія електропередач. Але минулося без загиблих та постраждалих.

Раніше “Особи” також повідомляли: Ракетна атака по Дніпру: двоє загиблих, постраждала інфраструктура та притулок.

 

2 коментарі

Залишити відповідь