21 листопада з раннього ранку агресор масовано атакував Дніпропетровщину. Інформація щодо наслідків поки що уточнюється.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
За словами очільника ОВА Лисака, на зараз відомо про пошкодження промислового підприємства у Дніпрі. Також у місті сталося дві пожежі.
Перші прильоти балістичних ракет по Дніпру сталися біля 5.20 ранку. Пізніше додалися крилаті ракети, випущені стратегічною авіацією росіян.
Пізніше стало відомо, що перша атака відбулась міжконтинентальною балістичною ракетою. Це перше використання росіянами такого типу ракет у війні. Вона має шість боєголовок, тому вибухів було кілька, один за одним.
Деякі телеграм-канали оприлюднили відео з падінням боєголовок міжконтинентальної балістичної ракети на Дніпро.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, російські війська атакували Дніпро ракетами різних типів. Із Астраханської області рф було запущено міжконтинентальну балістичну ракету, із Тамбовської області з винищувача МіГ-31К — аеробалістичну ракету Х-47М2 «Кинджал», із стратегічних бомбардувальників Ту-95МС сім крилатих ракет Х-101.
Внаслідок протиповітряного бою підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил знищено шість ракет Х-101. По інших ракетах – без суттєвих наслідків.
Як повідомив мер Дніпра, у результаті обстрілу постраждала будівля центру реабілітації інвалідів. Зруйновано котельню, вибиті вікна. По людям інформація уточнюється.
О 10.20 Сергій Лисак повідомив, що постраждало, попередньо, дві людини. 57-річному чоловіку допомогу надали на місці. 42-річна жінка – госпіталізована.
На місцях надзвичайних ситуацій працюють комунальні служби. Нацполіція приймає заяви про пошкодження майна. До допомоги людям долучилися благодійники. Надають психологічну допомогу та матеріали для швидкого ремонту.
Сьогодні вранці росіяни, у своєму звичному стилі, «привітали» нас з Днем Гідності та Свободи ракетними ударами по Дніпру. Що ж, як завжди, замість досягнення своїх цілей вони лише підтверджують нашу правоту. Ми боремося за свободу, гідність і право жити на своїй землі — те, чого їм ніколи не зрозуміти. Третій рік поспіль ми відзначаємо цей день у стані повномасштабної війни. Але за цей час світ побачив: українців не зламати. Ми нація, яка вміє тримати удар і давати відповідь, – пише з приводу атаки росіян голова облради Микола Лукашук.
У ДСНС оприлюднили кілька фото наслідків ракетної атаки.
Вночі російська армія била по Нікопольщині – райцентру, Покровській та Червоногригорівській громадах. Застосовувала артилерію та РСЗВ “Град”. Люди цілі.
Раніше “Особи” також інформували: Наводив удари по ТЕС та шпиталю в Дніпрі: ворожому агенту винесли вирок.























