25 вересня працівники Дніпропетровського рибоохоронного патруля спільно з представниками Нацполіції та прокуратури викрили факт незаконного вилову риби та раків на ставках, розташованих у селах Вільне та Герасимівка Самарівського району.
Про це повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.
Під час проведення оперативних заходів було виявлено та вилучено:
- 58 одиниць заборонених знарядь лову;
- 2813 екземплярів раків;
- 94 екземпляри плітки;
- 16 екземплярів плоскирки;
- 12 екземплярів карася сріблястого;
- 24 екземпляри окуня;
- 2 екземпляри щуки;
- 1 екземпляр судака.
Загальна сума завданих збитків водним біоресурсам становить 9 650 338 грн.
Раніше “Особи” також сповіщали: Правоохоронці спіймали браконьєрів із незаконним уловом майже на 200 тисяч грн.



















