Новини

На Дніпропетровщині браконьєри наловили риби та раків на 9 мільйонів гривень

У Самарівському районі за один день викрили кількох браконьєрів, які завдали державі збитків на понад 9 мільйонів гривень.

300Переглядів

25 вересня працівники Дніпропетровського рибоохоронного патруля спільно з представниками Нацполіції та прокуратури викрили факт незаконного вилову риби та раків на ставках, розташованих у селах Вільне та Герасимівка Самарівського району.

Про це повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.

Під час проведення оперативних заходів було виявлено та вилучено:

  • 58 одиниць заборонених знарядь лову;
  • 2813 екземплярів раків;
  • 94 екземпляри плітки;
  • 16 екземплярів плоскирки;
  • 12 екземплярів карася сріблястого;
  • 24 екземпляри окуня;
  • 2 екземпляри щуки;
  • 1 екземпляр судака.

Загальна сума завданих збитків водним біоресурсам становить 9 650 338 грн.

Раніше “Особи” також сповіщали: Правоохоронці спіймали браконьєрів із незаконним уловом майже на 200 тисяч грн.

Залишити відповідь