Новини

Скільки колій та вокзалів пошкодили окупанти під час війни

В Україні окупанти нанесли численні збитки Укрзалізниці.

216Переглядів

За час повномасштабної війни в Україні пошкоджено знищено або втрачено майже 10 тис. км залізничних колій, та 43 будівлі вокзалів. 

Про це повідомили в АТ “Укрзалізниця”, пише Укрінформ.

“З 24.02.2022 було пошкоджено, знищено або втрачено майже 10 тис. км колій та 43 будівлі вокзалів. Також є пошкодження інших інфраструктурних об’єктів”, – йдеться у повідомленні.

Натомість Київська школа економіки (KSE) підрахувала, що за період з лютого 2022 року по січень 2024 року, в Україні пошкоджено 507 км колій, пошкоджено або знищено 126 залізничних вокзалів і станцій, з яких понад 55 на підконтрольній, а решта – на непідконтрольній нашій державі територіях.

Зокрема, понад 700 км залізничних колій знаходяться на тимчасово окупованій території. Загалом пошкоджено, знищено або втрачено 5,5 тис. будівель та близько 4 тис. споруд, що належать Укрзалізниці.

Аналітики KSE оцінюють загальні прямі збитки, які були завдані залізничній інфраструктурі, в 4,3 млрд дол. Укрзалізниця вже відновила понад 3,6 тис. км колій, 41 будівлю вокзалів та інші об’єкти інфраструктури, щоб поїзди продовжували рух.

Раніше “Особи” також писали: “Рух “Гроші на ЗСУ” оприлюднив дані про цікаві тендери міськради”.

Залишити відповідь