Цього тижня, з 18 по 22 лютого, нічні морози сягатимуть -17 градусів. Вдень очікується до -6 градусів.
Про це повідомив начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак, пише “Наше Місто”.
Так, 18-19 лютого – суха погода, нічна температура -12…-17°C, денна -1…-6°C.
20 лютого можливий слабкий сніг, але температурний режим залишиться незмінним. 21-22 лютого без опадів. Уночі -8…-13°C, удень -1…-6°C.
Офіційно метеорологічна зима у Дніпрі та області настала на початку лютого, коли синоптики зафіксували перехід середньодобової температури через 0°C у бік зниження.
Потепління очікується після 25 лютого – температура і вдень, і вночі може стати плюсовою.
Раніше “Особи” також писали: “Понад дві тисячі учнів на Дніпропетровщині перевели на дистанційне навчання”.



















