Черговий Кубок Європи з дзюдо у віковому дивізіоні U21 проходив 15 та 16 липня в угорському місті Пакш. У ньому взяли участь 360 спортсменів, віком до 21 року, з 29 країн світу. Серед них 20-річна Аліса Віденєєва, яка виборола золоту медаль у категорії до 70 кг.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
“На шляху до медалі 20-річна дзюдоїстка здобула перемоги над суперницями з Австрії, Франції, Польщі та в фіналі над представницею Швейцарії Ейпріл Фохоу. Відзначимо,що у вирішальній сутичці Віденєєва спочатку поступалася оцінкою «ваза-арі», але змогла переломити хід поєдинку та добилася перемоги”, – йдеться у повідомленні.
Там додали, що це перша медаль найвищого гатунку в карʼєрі дніпрянки з міжнародних арен. В юніорському дивізіоні Аліса виступає з минулого року і поки що мала в своєму активі 4 бронзових медалі з Кубків Європи. А її золото стало єдиною нагородою збірної України на Кубку Європи U21 в Угорщині.
Дівчина тренується в спортивному клубі «Тайфу Дзюдо» під керівництвом Катерини Харламової та Людмили Плієвої.
Раніше “Особи” також писали: “Спортсменка з Дніпра виборола “срібло” на Кубку Європи з дзюдо”.






















