Новини

Президент Зеленський закликав обласні адміністрації співпрацювати з американськими штатами

Сьогодні відбулась нарада з керівниками обласних адміністрацій.

483Переглядів

Ключові теми – оперативна ситуація в кожному регіоні, енергетика, фортифікації, безпека.

Про це повідомив президент Зеленський.

Окремо обговорили важливість налагодження співпраці з представниками американських штатів. Разом ми можемо взаємодіяти в питаннях енергетики, освіти, медицини, реабілітації, забезпечення укриттів.

Такі пропозиції Зеленський висловив після свого недавнього візиту до США.

Нагадаємо, що раніше “Особи” писали: У Чехії планують збільшити виплати українським біженцям.

Також “Особи” повідомляли: Цьогоріч «евакуаційні» виплати від МОМ отримали майже 1 тис мешканців Дніпропетровщини.

 

Залишити відповідь