В Скоп’є пройшов XVIII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Спортсмени з Дніпропетровської області вибороли 3 особисті медалі та 2 — командні.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
Двічі срібним призером став плавець з Дніпра Костянтин Федючук, а бронзову медаль у метанні диску здобув дніпрянин Єгор Лапа. Ще дві бронзові медалі вибороли у змішаному командному турнірі дзюдоїсти з Дніпра Софія Балабан та Сергій Жадан.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині розшукують нападників, які побили та пограбували літню жінку”.























