Новини

Справу стосовно ексзаступника ДніпроОДА скерували до суду

Обвинувальний акт стосовно колишнього заступника голови ДніпроОДА направили до суду.

350Переглядів

Колишнього заступника голови ДніпроОДА викрили на проханні надати 200 тис. доларів США за видачу розпорядження про виділення приватному товариству 19 га лісової ділянки державної власності у довгострокове користування.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

“Посадовець розповів представнику підприємства про механізм подачі документів та пообіцяв за 200 тис. доларів США вирішити це питання на користь товариства. Крім того, він зазначив про начебто необхідність погодження цього рішення з головою ОДА та розподілу між ними коштів. Злочин у частині безпосереднього отримання неправомірної вигоди не був доведений до кінця”, — йдеться у повідомленні.

Джерела підтвердили, що йдеться про Володимира Орлова. Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на власні джерела.

Дії експосадовця кваліфікували за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до дванадцяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років і з конфіскацією майна.

Раніше “Особи” також писали: ““Платформі Громадський контроль” з Дніпра виповнилося 10 років: які досягнення у активістів”.

Залишити відповідь