Кіоски, розташовані на перетині Ніла Армстронга та проспекту Науки, хочуть демонтувати.
Про це йдеться в проєкті рішення міської ради.
Там зазначили, що під демонтаж підпадають кіоски з овочами, цукерками, ковбасами, напівфабрикатами, ремонтом взуття та інші. У документі сказано, що вони порушують правила благоустрою Дніпра.
На сайті міськради вказано, що ці тимчасові споруди мають демонтувати власники. Якщо вони цього не зроблять, цим займуть комунальники. Тоді господарі зможуть забрати свої кіоски, але лише доведуть право власності на них та оплатять демонтаж, транспортування та зберігання. Комунальники зберігатимуть кіоски протягом шести місяців. Потім – знищать.
Раніше “Особи” також писали: “Східний офіс ДАСУ виявив за січень-лютий порушень у закупівлях на 230,8 млн грн”.




















