Новини

Субвенції на відбудову інфраструктури отримають 11 областей

Перелік областей не оголошується.

216Переглядів

Рішення про спрямування місцевим бюджетам одинадцяти областей коштів на відновлювальні програми було підтримано 6 лютого під час засідання Кабінету міністрів України.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, йдеться на офіційному порталі уряду.

На субвенції з відбудови соціальної та критичної інфраструктури виділять майже 4,5 млрд грн.

«Очікуємо на ефективне використання громадами державної допомоги. Найважливіше – щоб люди бачили відчутний результат роботи місцевої влади», – наголосив прем’єр-міністр.

Він також навів дані, що минулого року відновили 37,4 тис. об’єктів. Серед них 685 закладів освіти, 390 медичних і соціальних закладів, майже 2,9 тис. об’єктів водо-, газо-, теплопостачання, 22,9 тис. приватних та багатоповерхових житлових будинків.

Раніше «Особи» повідомляли:

Залишити відповідь