Рішення про спрямування місцевим бюджетам одинадцяти областей коштів на відновлювальні програми було підтримано 6 лютого під час засідання Кабінету міністрів України.
Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, йдеться на офіційному порталі уряду.
На субвенції з відбудови соціальної та критичної інфраструктури виділять майже 4,5 млрд грн.
«Очікуємо на ефективне використання громадами державної допомоги. Найважливіше – щоб люди бачили відчутний результат роботи місцевої влади», – наголосив прем’єр-міністр.
Він також навів дані, що минулого року відновили 37,4 тис. об’єктів. Серед них 685 закладів освіти, 390 медичних і соціальних закладів, майже 2,9 тис. об’єктів водо-, газо-, теплопостачання, 22,9 тис. приватних та багатоповерхових житлових будинків.



















