На місці кінотеатру “Січ”, який вже розпочали демонтувати, збудують сучасний багатофункціональний торговельно-розважальний комплекс.
Про це повідомили у Дніпровській порадниці.
Новий комплекс буде значно більшим за “Січ” – на 10 метрів у ширину та довжину. Він матиме два поверхи, а також підвал, де розмістяться паркінг на 120 машин та капітальне укриття.
Перший поверх комплексу займуть магазини, а другий – фудкорти та розваги. Перед комплексом буде облаштований відкритий простір тераси.
Загальна площа комплексу – 13266 квадратних метрів. З них під торгівлю буде відведено 3326, під дитячий ігровий центр – 1207, а під фудкорти (на 100 відвідувачів) – 2175 квадратних метрів.
Проект комплексу не викликав суттєвих заперечень у членів містобудівної ради. А от ідея створення нового пішохідного бульвару привернула їхню увагу.
За задумом архітектора Михайла Аліпова, бульвар проляже від вулиці Панікахи між торговим комплексом і клубом “Тайм-Аут”, що проектується, дійде до храму, поверне у бік “Епіцентру” і знову вийде на Панікахи.
Для його створення планують знести низку МАФів, розширити прохід між “Тайм-Аутом” та новим комплексом, а також повністю перебудувати існуючу пішохідну зону.
Бульвар буде насичений об’єктами благоустрою, озелененням, ігровими зонами для дітей та дорослих. Також буде вирішено питання з незаконними гаражами та стихійною торгівлею, а овочевий ринок реконструюють.
Будівництво нового ТРК та пішохідного бульвару обіцяє дати нове життя житловому масиву Тополь-3. Це створить нові можливості для торгівлі та розваг, значно покращить благоустрій та естетику району.
Раніше ми також писали про те, що на Дніпропетровщині завершують будівництво магістрального водогону.





















