Новини

У Дніпрі судитимуть групу осіб, яка збувала зброю та боєприпаси

За даними слідства, організатор – мешканець Дніпра, залучив до протиправної діяльності двох співучасників.

308Переглядів

Прокуратура міста Дніпра скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи за фактами незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами.

Про це інформує Дніпропетровська обласна прокуратура.

Серед асортименту – автомати, гранати та набої. Вартість «товару» від 5 000 до 120 000 гривень. Організатору та його двом спільникам може загрожувати до семи років позбавлення волі.

Обвинувачувані налагодили схему збуту вогнепальної зброї та боєприпасів на території міста. Підшукували потенційних покупців через знайомих та реалізовували товар при особистих зустрічах. Оплату приймали готівкою.

Правоохоронцями проведено оперативні закупки та зафіксовано незаконний збут обвинуваченими кулемета Калашникова, патронів, гранат Ф-1.

Під час обшуків у них вилучено реактивну протитанкову гранату РПГ-26, корпуси гранат різних типів із запалами до них, гранатометний постріл ВОГ-17, набої, грошові кошти, банківські картки, мобільні телефони.

Поліція оприлюднила відео з захопленням учасників злочинної групи.

Раніше “Особи” також повідомляли: Поліція затримала підозрюваного у вбивстві заступника міського голови Нікополя.

1 коментар

Залишити відповідь