За словами Володимира Орлова, прокурор клопотав обмежити переміщення експосадовця Київською областю, втім суд у цьому відмовив.
Про це ексзаступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Орлов повідомив на своїй сторінці у Facebook.
“Друзі у Дніпрі, чекайте в гості! З деякими з вас ми пересікалися у столиці. З кимось давно не зустрічалися через обов’язки, покладені на мене судом. Але сьогодні відбулося чергове засідання. Прокурор клопотав обмежити моє переміщення Київською областю та в цьому йому відмовили. Тепер можу вільно їздити ненькою Україною! І дуже скучив за Дніпропетровщиною, яка стала рідною. Більше деталей – згодом, – написав Володимир Орлов.
Нагадаємо, що посадовця підозрюють у проханні надати 200 тисяч доларів США за видачу розпорядження про виділення приватному товариству 19 га лісової ділянки державної власності у довгострокове користування.
Дії експосадовця кваліфікували за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до дванадцяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років і з конфіскацією майна.
Раніше Вищий антикорупційний суд обрав колишньому заступнику ОДА запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 15 мільйонів гривень.
Раніше “Особи” також писали: “Громадам Дніпропетровської області, які потерпають від обстрілів, виділять дотації з обласного бюджету”.



















