Новини

Суд дозволив пересуватися по країні ексзаступнику голови ДніпроОВА

Ексзаступник голови ДніпроОВА Володимир Орлов повідомив, що тепер може вільно пересуватися по Україні.

378Переглядів

За словами Володимира Орлова, прокурор клопотав обмежити переміщення експосадовця Київською областю, втім суд у цьому відмовив.

Про це ексзаступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Орлов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Друзі у Дніпрі, чекайте в гості! З деякими з вас ми пересікалися у столиці. З кимось давно не зустрічалися через обов’язки, покладені на мене судом. Але сьогодні відбулося чергове засідання. Прокурор клопотав обмежити моє переміщення Київською областю та в цьому йому відмовили. Тепер можу вільно їздити ненькою Україною! І дуже скучив за Дніпропетровщиною, яка стала рідною. Більше деталей – згодом, – написав Володимир Орлов.

Нагадаємо, що посадовця підозрюють у проханні надати 200 тисяч доларів США за видачу розпорядження про виділення приватному товариству 19 га лісової ділянки державної власності у довгострокове користування.

Дії експосадовця кваліфікували за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до дванадцяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років і з конфіскацією майна.

Раніше Вищий антикорупційний суд обрав колишньому заступнику ОДА запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 15 мільйонів гривень.

Раніше “Особи” також писали: “Громадам Дніпропетровської області, які потерпають від обстрілів, виділять дотації з обласного бюджету”.

Залишити відповідь