Як відомо, антикорупційний суд відпустив під 15 млн грн застави Орлова. Апеляційна палата збільшила розмір заставу до 22 млн грн.
Таке рішення 14 лютого ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».
Підозрюваний зобов’язаний:
- прибувати на першу вимогу;
- не відлучатися із Києва та Київської області без дозволу;
- повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;
- утриматись від спілкування зі свідками;
- здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.
Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просив продовжити дію всіх обов’язків ще на два місяці. Суддя клопотання задовольнив частково, знявши з Орлова електронний браслет.
«Клопотання задовольнити частково. Продовжити підозрюваному (Орлову – ред.) на два місяці – до 14 квітня 2025 року включно, але в межах строку досудового розслідування, строк дії обов’язків», – ідеться в рішенні.
Відомо, що ВАКС наклав арешт на майно експершого заступника голови Дніпропетровської ОВА Володимира Орлова. На початку 2024 року одне з приватних товариств з метою здійснення рекреаційної діяльності вирішило взяти в оренду лісову ділянку площею 19 га. Після кількох звернень з відповідними офіційними листами до ОДА та отримання відмов до представника товариства надійшла пропозиція від заступника голови. За виділення лісової ділянки у довготривале користування Орлов висловив прохання надати 200 тисяч доларів, яке потім ще неодноразово повторював впродовж травня-червня.
Наприкінці травня 2024 року посадовець повідомив про погодження рішення головою ОДА та готовність підписати документи про передачу землі. Втім кошти він так і не отримав, оскільки його звільнили з посади.
Нагадаємо, що “Особи” писали: НАЗК виявила в декларації екс-заступника голови ДніпроОДА недостовірні відомості на 130 млн грн.
Раніше “Особи” також сповіщали: Завершено розслідування про вимагання хабаря головою райсуду на Дніпропетровщині.



















