Новини

У центрі Дніпра згорів саморобний дім безхатьків

У центрі Дніпра, біля ТРК “Мост-Сіті” 6 листопада згоріла саморобна халабуда безхатьків.

540Переглядів

Пожежа сталася о 10-й вечора. Від саморобного дому нічого не залишилося. Там мешкали четверо безхатьків і собака. Вони стверджують, що їх підпалили.

Про це повідомляє Суспільне.

За словами жительки Ольги, так міг помститися чоловік, дружину якого вигнали з помешкання.

“У нього дружина жила разом із нами, але вона почала гадити, тому ми її вигнали. І її коханець нам почав мстити, коли дізнався про це. Він кинув коктейль Молотова просто в намет. Воно все так зненацька загорілося, ми навіть нічого не зрозуміли”, — пояснила Ольга.

У момент пожежі всередині халабуди був також Сергій. Він намагався врятувати частину речей і отримав обпіки рук. Бідкається, що тепер доведеться шукати нове житло.

“Не знаю, десь тепер треба нам жити. Ми цієї ночі вчотирьох разом із собакою спали на вулиці під металевими сходами. Неприємно звісно, ми нікому нічого не зробили, але головне, що всі залишились живі”, — додав чоловік.

На місце пожежі тієї ж ночі прибули рятувальники, вони загасили полум’я, повідомив речник ДСНС Олександр Ковтонюк. Як заявляють в управлінні поліції Дніпровського району, заяв про навмисний підпал до них не надходило.

Так помешкання виглядало до пожежі.

Раніше “Особи” також писали: “У Синельниківському районі жінка вдарила ножем свого чоловіка”.

Залишити відповідь