Новини

У Синельниківському районі жінка вдарила ножем свого чоловіка

У Синельниківському районі поліція затримала жінку, яка ледь не вбила свого чоловіка.

431Переглядів

За даними слідства, 7 листопада близько 1-ї ночі в одному з будинків у с. Дмитрівка жінка під час сварки вдарила свого чоловіка ножем. Його госпіталізували до лікарні з травмами.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

На місце приїхали поліцейські, які задокументували правопорушення. На підставі зібраних доказів 52-річній жінці повідомили про підозру за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Їй загрожує покарання – від семи до десяти років за гратами.

Раніше “Особи” також писали: “8 років позбавлення волі: суд виніс вирок зловмиснику за вбивство знайомого”.

2 коментарі

Залишити відповідь