Новини

У Дніпрі 51 випускник набрав максимальні 200 балів на НМТ

У Дніпрі відзначили випускників, які продемонстрували найвищі досягнення у навчанні, на олімпіадах та за результатами НМТ.

425Переглядів

У Дніпрі 15 липня під час заходу «Золота надія» відзначили випускників, які перемогли на олімпіадах та конкурсах, отримали свідоцтва з відзнакою та набрали максимальні 200 балів на НМТ. На заході були присутні понад 350 випускників.

Про це повідомили в міській раді Дніпра.

У 2025 році загальну середню освіту в 49 комунальних закладах Дніпра здобули 4829 одинадцятикласників. Із них 369 отримали свідоцтва з відзнакою.

Під час заходу «Золота надія» відзначили 51 випускника, які набрали 200 балів за результатами НМТ. Із них 22 мають також свідоцтва з відзнакою. Найвищий результат — 600 балів — здобула Єлизавета Окпокоро з ліцею №139. Ще восьмеро випускників набрали 400 балів, а 42 — по 200. Окрім того, 78 учасників стали переможцями обласного етапу олімпіад, один — фінального етапу всеукраїнських олімпіад, ще троє вибороли перемоги в інших інтелектуальних конкурсах.

Усім випускникам вручили вітальні листи від міського голови Дніпра Бориса Філатова, подарунки з символікою міста та брендовану відзнаку «Золота надія Дніпра». Крім того, випускники, які набрали 400 балів, а також випускниця, яка здобула 600 балів на НМТ, отримали в подарунок павербанки та мали можливість разом з усіма учасниками заходу виграти навушники й колонки в лотереї.

Ліцей №23 став переможцем лотереї та отримав мультимедійну дошку. Святкову програму завершив виступ українського гурту MOLODI.

Раніше “Особи” також писали: “Три дитини – і пенсія у 45: Третьякова про ідею прирівняти материнство до прокурорської вислуги”.

Залишити відповідь