Новини

У Дніпрі біля води та у ТЦ виявили гранати, набої та боєприпас

У Дніпрі місцеві мешканці виявляють боєприпаси.

362Переглядів

Вчора, 27 березня, перехожий виявив два боєприпаси, схожі на гранати, у воді на Січеславській набережній. На вказане місце приїхали поліцейські. Вони огородили територію, викликали слідчо-оперативну групу та вибухотехніків. Правоохоронці вилучили з води 2 боєприпаси, схожі на бойові гранати.

Про це повідомили в Патрульній поліції Дніпропетровщини.

Ще один предмет схожий на снаряд виявив у воді перехожий на Сонячній набережній. Він відразу повідомив про це поліції. Правоохоронці та вибухотехніки прибули на місце та вилучили небезпечну знахідку.

Також днями в одному з торгових центрів співробітники виявили набої та звернулися до поліції. Поліцейські виїхали на місце події. Інформація підтвердилася. Вказані набоїв вилучила слідчо-оперативна група.

“Нагадуємо, що не можна підіймати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти і розбирати будь-які підозрілі предмети. У разі їх виявлення телефонуйте на 102”, – повідомили в поліції Дніпропетровської області.

Раніше “Особи” також писали: “У Перещепинській громаді на Дніпропетровщині створили станції поліцейського офіцера, класи безпеки і добровільну пожежну команду”.

Залишити відповідь