Новини

У Дніпрі відбувся бізнес-форум щодо українсько-чеської співпраці у машинобудуванні

Дніпропетровщина, де існує своя база машинобудування, потребує інвестицій у модернізацію та відновлення галузі. Чеські партнери, схоже, не проти допомагати.

1.2KПереглядів

У Дніпрі провели бізнес-форум. Він присвячений співпраці України та Чеської Республіки у сфері машинобудування.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОВА.

За словами першого заступника начальника Ова Юрія Яндульського,  Дніпропетровщина один із ключових промислових центрів з міцними традиціями машинобудування. Тому, враховуючи виклики воєнного часу, йде відновлення та модернізація цієї сфери. А для цього потрібно залучення іноземних інвестицій, створенням сприятливих умов для бізнесу.

Чехія наш надійний партнер, ми високо цінуємо підтримку та готовність до розширення економічного співробітництва.

Яндульський додав, що протягом останніх років чеські компанії активно беруть участь у модернізації українських виробництв, постачанні високотехнологічного обладнання та впровадженні інновацій.

Форум зібрав представників бізнесу, промислових підприємств, профільних асоціацій та влади.

Основну увагу приділили B2B-зустрічам. Сім чеських компаній машинобудівельного сектору презентували пропозиції до співробітництва. Підприємства Дніпропетровщини ознайомились з провідними напрацюваннями, інженерними рішеннями у виробництві верстатів, інструментів, техніці та обладнанні для різних галузей промисловості.

Захід організувало Посольство Чеської Республіки в Україні спільно з торговельним агентством CzechTrade та Дніпропетровською торгово-промисловою палатою за підтримки Дніпропетровської ОВА.

Раніше “Особи” також інформували: Представники водоканалів Дніпропетровщини зустрілися з чеськими підприємцями.

 

Залишити відповідь