Новини

У Дніпрі надзвичайники деблокували двох людей з понівеченого автомобіля після ДТП

3 липня о 07:28 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на перехресті вулиці Бєлградська та Полтавське шосе Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпро. 

415Переглядів

У АНД-районі Дніпра у першій половині дня 3 липня сталася серйозна ДТП. По прибуттю надзвичайників встановлено, що в легковому автомобілі «ВАЗ-2105» затиснуті всередині транспортного засобу водійка та пасажирка.  

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Рятувальники деблокували травмованих жінок та передали працівникам екстреної медичної допомоги для подальшої госпіталізації до лікувального закладу.

Також на місці події здійснено комплекс заходів по запобіганню виникнення пожежі.

До місця виклику залучено 5 рятувальників та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки .

Раніше “Особи” також сповіщали: У Кривому Розі внаслідок ДТП загинув чоловік, ще четверо постраждалих.

Залишити відповідь