Новини

Військових з Дніпропетровщини нагородили почесними нагрудними знаками

Нагороджував їх Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

484Переглядів

По фотографіям з події видно, що вручення відбувалося не у глибокому тилу.

Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.

Лейтенант Артем Мельник отримав почесний нагрудний знак «Сталевий хрест». Солдат Сергій Єгоров – «Золотий хрест».

Артем Мельник захищав країну ще у 2015 році. З перших днів повномасштабного вторгнення знову доєднався добровольцем до війська. Відзнаку отримав за успішне планування і реалізацію завдань під час керування особовим складом в бою.

Сергій Єгоров має вади слуху та майже все життя користується спеціальним апаратом. Але це не завадило йому стати на захист рідної землі. Протягом п’яти діб навесні 2025 року він самотужки утримував важливу позицію, відбиваючи атаки противника на території Курської області.

 

Раніше “Особи” також сповіщали: Хлопці з Кривого Рогу отримали нагороди від СБУ за повідомлення про спробу вербування ворогом.

Залишити відповідь