Новини

У Дніпрі посадовця ЗСУ підозрюють у розтраті 1,5 млн грн

Дніпровська спецпрокуратура у сфері оборони Східного регіону повідомлено про підозру колишньому начальнику Квартирно-експлуатаційного Відділку ЗСУ Дніпра.

514Переглядів

Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.

Слідство встановило, що підполковник, проходячи військову службу на посаді начальника КЕВ м. Дніпра, зловживаючи службовим становищем підробив акти виконаних робіт за начебто надані ФОП послуги (з топографо-геодезичного знімання). Посадовець знав, що ці роботи фактично не виконані, але перерахував ФОПу оплату, чим вчинив розтрату державних коштів в сумі 1 500 000 грн.

Йому інкримінують службове підроблення, тобто внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки, розтрату чужого майна, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах та умисне невиконання військовою службовою особою дій, які вона за своїми службовими обов’язками повинна була виконати, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду.

Слідство триває. Вирішується питання щодо обрання посадовцю запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СВ (з дислокацією у м. Дніпрі) ТУ ДБР.

Раніше “Особи” також повідомляли: Розікрали мільйони на закупівлях для шкільних укриттів: на Дніпропетровщині викрили чиновників.

2 коментарі

Залишити відповідь