Злочин стався у лютому на проспекті Дмитра Яворницького в Шевченківському районі Дніпра.
Отримавши виклик, правоохоронці відділення поліції № 7 Дніпровського РУП прибули на місце та провели першочергові слідчі дії. За фактом наруги над державними символами відкрили кримінальне провадження.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Поліцейські встановили, що до події причетний 34-річний чоловік, який мешкає у місті Дніпро. 19 квітня слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 338 Кримінального кодексу України. Чоловіку може загрожувати до 3 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Раніше “Особи” також писали: Генерал СБУ Вітюк знімав розстріли на Майдані з боку “Беркуту”.




















1 коментар