Новини

У Дніпрі повідомили про підозру чоловіку, який пошкодив державні символи

У центральній частині міста, на честь загиблих українських воїнів, громадяни встановили державні символи, які й понівечив зловмисник.

393Переглядів

Злочин стався у лютому на проспекті Дмитра Яворницького в Шевченківському районі Дніпра.

Отримавши виклик, правоохоронці відділення поліції № 7 Дніпровського РУП прибули на місце та провели першочергові слідчі дії. За фактом наруги над державними символами відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Поліцейські встановили, що до події причетний 34-річний чоловік, який мешкає у місті Дніпро. 19 квітня слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 338 Кримінального кодексу України. Чоловіку може загрожувати до 3 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також писали: Генерал СБУ Вітюк знімав розстріли на Майдані з боку “Беркуту”.

1 коментар

Залишити відповідь