Про це Суспільному повідомила військова, парамедикиня Олена Мосійчук.
“Зранку 26 лютого побачила порізані банер “Алея пошани” і великі державні прапори, на яких були пов’язані чорні стрічки. Усе було порізано ножем. Я та мої побратими написали заяви до правоохоронних органів”, — розповіла жінка.
За її словами, банер на алеї, розташованій напроти міської ради, нівечать не вперше. Півтора тижні тому його просто зрізали, зникли й маленькі прапорці. Тоді Олена також звернулася до поліції, а ще очікувала реакція від міської влади.
“Біля міськради встановлені камери, паплюжаться державні символи. І тиша. Ми вже змусили правоохоронців зняти відбитки, бо по першому випадку жодної реакції. Але усе свідчить про те, що діє якась сепаратистське угруповання”, — сказала військова.
Прессекретарка Дніпровського управління поліції Аліна Стаднік у коментарі журналістам сказала, що факт зафіксовано і наразі збираються матеріали.
Що відомо про народний “меморіал” на проспекті Дмитра Яворницького у Дніпрі
27 січня у Дніпрі відбулась акція на підтримку ЗСУ. На честь загиблих військовослужбовців учасники пікету створили на алеї біля міської ради “Алею пошани”.
Подібна Алея пошани є у багатьох містах України, довгий час таку планували облаштувати у Дніпрі. Близькі та знайомі загиблих військовослужбовців можуть тут залишати прапорці з іменами полеглих.
Раніше ми також писали про те, що у Новомосковську двоє підлітків пошкодили туалет у парку.





















1 коментар