Новини

У Дніпрі повідомили про підозру двом посадовцям, які брали 2500 доларів за вступ до вишу

Правоохоронці задокументували факт вимагання та отримання хабара за сприяння у вступі до одного з університетів Дніпра.

353Переглядів

Посадовець навчального закладу разом зі спільником вимагали від абітурієнта 2500 доларів за безперешкодний вступ на магістратуру, обіцяючи вплинути на результати іспиту. 

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

2 вересня поліцейські задокументували момент отримання першої частини коштів у розмірі 500 доларів, а вже за кілька хвилин — і другої частини хабаря у сумі 2000 доларів. Гроші службові особи планували розподілити між собою.

За процесуального  керівництва  Лівобережної окружної прокуратури міста, слідчі повідомили обом фігурантам про підозру: одному — у пособництві, іншому — в одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади.

Раніше “Особи” також інформували: Чоловік та підліток пограбували жінку на площі Вокзальній у Дніпрі.

Залишити відповідь