Новини

Чоловік та підліток пограбували жінку на площі Вокзальній у Дніпрі

Вони вихопили у жінки мобільний телефон та втекли. Поліції вдалося затримати підозрюваних.

413Переглядів

На площі Вокзальній у Дніпрі двоє зловмисників підійшли до жінки, вихопили з її кишені мобільний телефон та втекли.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

2 вересня до поліції надійшло повідомлення про пограбування. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Дніпровського районного управління поліції №1 та працівники кримінальної поліції.

Оперативники затримали двох нападників неподалік від місця злочину. Ними виявилися 14-річний підліток та 47-річний чоловік. Обох затримано в порядку ст. 208 КПК України, викрадений телефон вилучено.

3 вересня слідчі повідомили затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпровському районі затримали грабіжника, який виніс з будинку літньої жінки 12 тис. грн.

 

Залишити відповідь