Новини

У Дніпрі пройшов чемпіонат України з воркауту, який присвятили полеглим військовим (фото)

24 березня у Дніпрі пройшов чеспіонат України з воркауту серед аматорів. Його присвятили полеглим Героям-захисникам, які захищали нашу державу.

485Переглядів

Чемпіонат з воркауту провели в спортивній залі університету ім. Альфреда Нобеля. Змагання проходили в рамках щорічного фестивалю здорового способу життя «Mix Battle Fest». У ньому взяли участь більше 100 спортсменів.

Про це повідомили в пресслужбі Дніпровської міської ради.

Заступник директора департаменту – начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов розповів, що головна мета змагань – залучити якомога більше молоді до здорового способу життя.

Представник Громадської організації «Стріт воркаут України» Гауранітай Шуліка зазначив, що спортсменів, які стали переможцями та призерами чемпіонату допустять до змагань серед професіоналів.

Також Гауранітай Шуліка додав, що цей чемпіонат присвятили Героям-захисникам України: Владиславу Вороніну з позивним «Вудсток» та Андрію Гусаку з позивним «Лицар» – бійцям 47 ОМБр «Маґура» Збройних сил України.

“Вони загинули, захищаючи нашу країну від російських окупантів. Андрій, наприклад, традиційно виступав на воркаут-змаганнях України. Обидва — спортсмени. До того ж, вони закінчували цей університет, тому місце проведення — символічне. Ми хочемо, щоб молоде покоління зростало на  прикладі героїв сьогодення”, — прокоментував Гауранітай Шуліка.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі стартували Всеукраїнські змагання з бадмінтону”.

1 коментар

Залишити відповідь