Центр розрахований на 150 осіб. Туди привозять людей з інвалідністю з проблемами опорно-рухового апарату, самотніх стареньких, старших за 80 років, лежачих після інсульту, інфаркту, поранень тощо.
Про це розповіла голова громадської організації “Океан Добра” Ольга Волкова, повідомляє “Суспільне”.
За її словами, центр приймає людей щоденно. Там їм допомагають психологічно та фізично.
“Машини евакуації везуть людей до нас щоденно. У більшості привезених немає документів, речей. Всім ми допомагаємо. До кожного індивідуальний підхід. Підтримуємо як психологічно, так і фізично — проводимо реабілітацію. А далі вже шукаємо, де розселити”, — розповіла Ольга Волкова.
За два роки роботи центру через нього пройшло 2 516 евакуйованих з інвалідністю та маломобільних.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровська ОВА презентувала масштабний проєкт для ветеранів”.



















