На змагання приїхали 212 учасниць з 10 областей України. Турнір відвідала бронзова призерка чемпіонату світу, учасниця Олімпійських ігор в Парижі Єлизавета Литвиненко.
Про це повідомили в Дніпропетровській облраді.
“Це єдиний в національному календарі українського дзюдо старт, де на татамі виходять тільки дівчата. Тому щороку команди з різних міст країни з нетерпінням очікують настання листопаду – бо саме в цьому місяці й проходять змагання в Дніпрі. Вони є першим кроком для юних спортсменок на шляху до офіційних змагань – чемпіонатів України. Впевнений, що саме на таких змаганнях формується нове покоління жіночого дзюдо, яке вже завтра зможе гідно представляти Україну в світі”, – розказав президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Григорій Король.
Результати змагань:
- перше місце медального заліку у Дніпра (11 золотих, 11 срібних, 11 бронзових медалей);
- друге місце у Кременчука Полтавської області (2 золотих, 1 срібна, 5 бронзових нагород).
- третє місце у Ромнів, що на Сумщині (2 золотих, 3 бронзових нагороди).
Всі дівчата, які підіймалися на подіуми отримали призи, медалі та дипломи. Переможці – Кубки від головного організатора Федерації дзюдо Дніпропетровської області.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпровські спортсмени вибороли медалі на міжнародних змаганнях з кульової стрільби в Румунії”.



















