Представники департаменту екологічної політики Дніпровської міськради спільно з ДТЕК Дніпровські електромережі провели екополювання на каяках.
Про це повідомила пресслужба Дніпровської міськради.
«Вирішили присвятити це прибирання Всесвітньому дню довкілля. Сама вперше доєдналась до екотолоки саме на воді, бо треба дбати про навколишнє середовище. Залишене сміття на березі потрапляє у річку і її жителі неабияк страждають від цього. Наприклад, можуть з’їсти маленькі шматки пластику, які не перетравлюються. А ще таке прибирання – це спілкування й гарний настрій», — розповіла Наталя Бовкун, завідувачка сектору санітарного нагляду управління комунальної екології департаменту екологічної політики міськради.
Прибирали пластикові пакети та інший непотріб, що залишають по собі мешканці після відпочинку.
Ірина Козлова, заступниця директора департаменту екологічної політики міськради, зазначила, що сміття було, але не так багато, як у попередні роки.
“Така тенденція дуже тішить. За сім років таких виїздів ми бачимо, що люди стають свідомішими. Зі знайденого у мене – пластик: пляшки, відра тощо. Їх можна здати далі на переробку. Усього до прибирання берегової лінії доєднались 16 людей на 8 каяках”, — зазначила посадовиця.
За інформацією пресслужби, за декілька годин учасники екоакції зібрали 72 кілограми сміття.
Раніше “Особи” також інформували: Громада на лінії зіткнення прийняла Програму відновлення і відбудови.

























