Новини

У Дніпрі судитимуть поліцейських, які вибивали гроші, проводили незаконні обшуки та затримання 

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох поліцейських Дніпровського районного управління поліції області за фактами перевищення влади.

304Переглядів
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачені провели ряд незаконних обшуків у місцевих мешканців, які займались операціями з криптовалютою.

Одного із потерпілих вони незаконно затримали та доставили до управління поліції. Погрожуючи кримінальною відповідальністю за нібито незаконну діяльність, змусили перерахувати 9 тис дол США.

В іншого потерпілого, застосувавши фізичну силу, вимагали криптовалюту. Побоюючись за своє життя, чоловік перерахував 5 тис дол США.

У ході проведення обшуків за місцями проживання та роботи обвинувачених вилучено банківські картки, блокноти з чорновими записами, флеш-накопичувачі та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтава.

Раніше ми також писали про те, що митники вилучили сокири часів Київської Русі, які переправляли з Дніпропетровщини до США.

2 коментарі

Залишити відповідь