Новини

Витягли сейф та гаджети з будинку: у Дніпрі затримали двох чоловіків

10 січня за крадіжку з будинку оперативники кримінальної поліції Дніпра затримали двох чоловіків.

296Переглядів

Крадіжка з будинку сталася вранці 10 січня на вулиці Армійській в Соборному районі Дніпра. Поки господарів не було вдома, зловмисники зірвали решітку, пошкодили вікно будинку, після чого вдерлися до будинку та викрали сейф, гроші, ювелірні вироби, гаджети та годинники.

Про це повідомляє сайт ГУНП у Дніпропетровській області.

Поліцейські затримали зловмисників, коли ті намагалися сісти в авто та втекти з викраденим майном. Крадіями виявились місцеві мешканці 37 та 44 років, один з яких вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

Викрадене майно та знаряддя злочину вилучено. Фігурантів затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Зараз затримані перевіряються на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території міста.

10 січня слідчі відділення поліції повідомили чоловікам про підозру у вчиненні крадіжки в умовах воєнного стану.  Максимальне покарання за злочин – до 8 років позбавлення волі.

Також раніше “Особи” інформували: У Дніпрі судитимуть поліцейських, які вибивали гроші, проводили незаконні обшуки та затримання.

1 коментар

Залишити відповідь