Подія сталася у ніч з 7 на 8 вересня у Самарському районі міста. Машина згоріла вщент.
Згодом стало відомо, що це авто належить голові патронатної служби 93-ї бригади “Холодний Яр” Аліні Карнауховій. Про підпал вона розповіла на своїй сторінці у Facebook.
Аліна Карнаухова зазначила, що авто працювало на перемогу та виконувало задачі на Донецькому напрямку. За словами жінки, автомобіль ймовірно спалили підлітки, яким заплатили ворожі спецслужби.
“Спальник Дніпра. Глибокий тил.Сьогодні вночі саме тут була спалена моя машина, машина нашого підрозділу, що виконувала задачі на Донеччині, та працювала на перемогу. Саме тут, в тилу, де військові мали б почуватися спокійно та мати час на відпочинок від постійної напруги та небезпеки, ми отримуємо ніж в спину. Так, знаю, що то скоріш за все нарики малолітки, що повелись на гроші обіцяні їм в телеге кац@п@ми, але і за їх майбутнє кожного дня в боях гинуть наші побратими. Знаю, що то лише залізо, але моя злість і розпач, в першу чергу не про те, що ми залишились без тачки і частина задач які мають бути виконані дуже підвиснуть. Моя злість про суспільство, в якому і надалі формуються моральні уроди, що роблять це, системно і методично. Ну і звичайно про відсутність покарання, не маю ілюзій, що злочин буде розкрито, — написала Аліна Карнаухова.
Справу ведуть правоохоронці.
Раніше “Особи” також писали: “Ворог обстрілював Нікопольський район, над Дніпропетровщиною збили дві російські ракети”.



















