Через артобстріл росіян у Нікополі загинула 16-річна дівчинка. Працівники ДСНС дістали її з-під завалів пошкодженого будинку. На жаль, вона отримала травми несумісні з життям.
Про це о 10.46 повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.
За його даними ще троє людей постраждали. У потерпілих осколкові поранення. 79-річний чоловік доправлений до лікарні. Стан – середньої тяжкості. 74-річний місцевий мешканець отримав допомогу, від госпіталізації відмовився. Так само як і 66-річна жінка.
Військові країни-агресорки випустили майже десяток снарядів. У місті є руйнування. Серед побитого – приватні оселі.
На фото ще кілька наслідків обстрілу
Раніше “Особи” також писали: У Нікополі є загиблі та постраждалі через обстріл.























