Подія сталася 24 серпня в одній із квартир у Самарському районі міста.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
За повідомленням поліції, в гостях у спільної знайомої між чоловіками виникла сварка, під час якої 37-річний чоловік завдав смертельних травм приятелю. Після скоєного ліг спати. Вранці господарка квартири знайшла 55-річного чоловіка мертвим та викликала поліцію.
Оперативники кримінальної поліції відділення поліції №4 Дніпровського районного управління поліції встановили та розшукали особу зловмисника.
37-річного жителя сусідньої області поліцейські затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
26 серпня слідчими чоловіку повідомлено про підозру в умисному тяжкому тілесному ушкодженні.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині дружина ножем вбила чоловіка через ревнощі.



















