Новини

На Дніпропетровщині дружина ножем вбила чоловіка через ревнощі

У Синельниківському районі дружина нанесла смертельне ножове поранення своєму чоловіку.

397Переглядів

Злочин стався у селі Чаплине 7 серпня. За даними правоохоронців, під час застілля між подружжям виник конфлікт через ревнощі, під час якого дружина вдарила ножем свого чоловіка. Він помер.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Поліцейські затримали жінку. Їй повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115 (вбивство) Кримінального кодексу України. Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення поліції на строк від 7 до 15 років. Триває слідство.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі чоловік вбив знайомого та поранив ножем іншого”.

Залишити відповідь