У центрі міста злочинець завдав ножових поранень потерпілим та з місця події втік.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Подія сталася 13 вересня в Шевченківському районі. Між двома компаніями на вулиці виник конфлікт, який переріс у бійку. В результаті 19 та 27-річних потерпілих із тяжкими травмами госпіталізували до лікарні.
Працівники Дніпровського РУП №1 встановили місцеперебування нападника. Ним виявився 25-річний місцевий житель. Чоловіка затримано.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.Триває слідство.
Раніше “Особи” також писали: У Синельниківському районі 19-річний хлопець отримав ножове поранення, захищаючи сестру.




















