Новини

У Дніпрі затримали нападника, який вдарив ножем двох людей під час бійки у День міста на Європейській площі

25-річний розбишака вдарив ножем двох інших молодих людей, після чого втік.

327Переглядів

У центрі міста злочинець завдав ножових поранень потерпілим та з місця події втік.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Подія сталася 13 вересня в Шевченківському районі. Між двома компаніями на вулиці виник конфлікт, який переріс у бійку. В результаті 19 та 27-річних потерпілих із тяжкими травмами госпіталізували до лікарні.

Працівники  Дніпровського РУП №1 встановили місцеперебування нападника. Ним виявився 25-річний місцевий житель. Чоловіка затримано.

Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.Триває слідство.

Раніше “Особи” також писали: У Синельниківському районі 19-річний хлопець отримав ножове поранення, захищаючи сестру.

Залишити відповідь