Злочин стався 27 листопада близько 00:30 в одному з будинків у смт Покровське. Між сестрою постраждалого та підозрюваним виникла чергова суперечка. Злякавшись чоловіка жінка побігла до брата, який мешкав неподалік. Там нападник продовжив конфлікт, під час якого вдарив 19-річного хлопця ножем в живіт. Останнього з пораненням госпіталізували до лікарні.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Підозрюваного слідчі затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Нападнику обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпропетровській області у чоловіка в руках вибухнула граната: постраждалого госпіталізували”.




















