Новини

У Дніпрі затримали жінку, яка намагалася продати дворічного сина за 1 млн грн 

Дніпропетровська обласна прокуратура повідомила про підозру 19-річній мешканці м. Дніпра за фактом торгівлі людьми, вчиненої стосовно малолітнього.

446Переглядів
За даними слідства, підозрювана вирішила продати свого 2-річного сина, який нібито заважав їй влаштовувати особисте життя. Вона не бажала виховувати та піклуватися про дитину.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Знайшовши жінку, у якої не було власних дітей, підозрювана запропонувала передати їй сина за грошову винагороду у 1 млн грн.

За ці гроші вона планувала відкрити власний бізнес.

Підозрювану затримали під час передачі дитини.

Наразі вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Триває комплекс слідчих дій для встановлення усіх обставин злочину та причетних осіб.

Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – співробітники Управління міграційної поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Раніше “Особи” також сповіщали: Бризнув газовим балончиком в обличчя та втік: у Дніпрі затримали 17-річного грабіжника.

2 коментарі

Залишити відповідь