Злочин стався 17 квітня близько 15:00. 22-річний чоловік повідомив поліції, що його пограбували. Він розповів, що спочатку розмістив оголошення в інтернеті про продаж телефону. Після цього до нього подзвонив покупець та запропонував зустрітися. В призначеному місці підозрюваний отримав телефон, бризнув продавцю в обличчя та втік.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського РУП.
За декілька годин правоохоронці розшукали 17-річного грабіжника та затримали його. Викрадений телефон повернули власнику.
18 квітня слідчі повідомили грабіжнику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Йому загрожує – до 10 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі викрито ворожого агента, який передавав інформацію про блокпости та дислокацію військових”.






















1 коментар