28 листопада, близько 1:40, у Вільногірську, на вулиці Центральній, пролунав вибух. Виявилось, що в одній з квартир 41-річний чоловік необережно поводився з боєприпасом, який розірвався в його руках. Ймовірно, це була граната Ф-1.
Про це повідомляє Кам’янське районне управління поліції у Facebook.
Громадянин постраждав, його доставили до лікарні. Слідчі розпочали кримінальне провадження за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (частина 1 статті 263 Кримінального кодексу України).
Раніше “Особи” також сповіщали: У Синельниковому чоловік кинув у дім сусідки димову шашку та гранату.



















