Це справжній прорив серед такого рівня конкуренції – за перемогу у престижному турнірі боролися понад 500 найсильніших гімнасток з усієї країни.
Про це повідомляє відділення НОК України в Дніпропетровській області.
Команда Дніпропетровської області посіла III місце у командному заліку. Вітаємо спортсменок нашої команди: Емілія Лавринець, Тетяна Херсонська, Софія Павлінська, Дарина Калініна.
На командному чемпіонаті України в групових вправах серед дівчат 2011р.н. (5 пар булав) команда
Дніпропетровської області виборола золоту нагороду! Склад команди: Варвара Чубарова, Марта Ширіпова, Ніколетта Токарь, Вероніка Колосова, Каміла Ткач та Вероніка Ємцова.
На Кубку України в особистій першості серед дівчат 2011 р.н. 2 види програми бронзову медаль виборола Варвара Чубарова.
Змагання проходили 19-23 листопада в Ужгороді.
Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпровські спортсмени вибороли медалі на міжнародних змаганнях з кульової стрільби в Румунії.

























