В одному з міст на Дніпропетровщині СБУ затримала завербованих ворогом 27-річного дезертира з Покровського району Донецької області та його 34-річну співмешканку. Вони на замовлення ворога готували бомби для терактів в області.
Про це повідомляє СБУ.
“Самовільно залишивши військову частину, дезертир переховувався в квартирі жінки на Дніпропетровщині. Згодом вони почали шукати «легкі заробітки» в Телеграм-каналах, де і потрапили у поле зору окупантів. Після вербування фігуранти отримали від куратора інструкцію для виготовлення бомби, здатної підірвати автомобіль.
Зробивши вибухівку, зловмисники мали замаскувати її під вогнегасник, спорядити гайками для підсилення уражаючої дії, а потім заховати за координатами, які чекали від куратора. Далі російські спецслужбісти планували підірвати її за допомогою дзвінка на мобільний телефон, яким було обладнано вибухівку”, – повідомили в СБУ.
Співробітники СБУ завчасно викрили ворожі наміри і затримали обох агентів, коли вони завершували збирати бомбу у власному помешканні. Під час обшуків у затриманих вилучено компоненти для вибухівки та смартфони із доказами їхніх контактів з окупантами.
Слідчі Служби безпеки повідомили затриманим про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (готування до терористичного акту, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Раніше “Особи” також писали: “25-річного мешканця Кам’янського звинувачують у вбивстві двох жінок”.



















